• (067) 760 85 19
  • (050) 409 56 82
Також Вам знадобиться

Пилосос для басейну, скімер, щітка, сачок


Мати свій власний басейн вдома чи на дачі – це дуже практично. У спекотний день Ви будь-якої миті можете освіжитися в чистій воді. Але без комплексного догляду вона втратить свою прозорість і може нагадувати болото. Необхідна комплексна система фільтрації та дезінфекції, а також регулярне прибирання дна та стінок... У цьому допоможуть набори для догляду, які включають скіммер для басейну, пилосос для басейну Intex, щітку, сачок. Також існує багато інших систем очищення. Наприклад, аналогом є пилососи BestWay, а також скіммер BestWay.

Скіммер для басейну Intex або скімер для басейну BestWay


Чудово справляється зі збором сміття на воді. Підключається до впускного з'єднувача через адаптер що йде у комплекті з скімером. Працює від потужності фільтр насосу. Скіммер для басейну Інтекс очистить воду від листя, комах, яке так заважає чудовому відпочинку. Тобто очищує верхню кулю води від забруднень. Після фільтрації його потрібно промивати.
У комплектацію в коробку входить два види кріплення. Маючи їх Ви цим самим купуєте скіммер для каркасного басейну і скіммер для надувного басейну.
Скіммер BestWay, як і Intex працює так само добре. Але для підключення до насосів Intex можуть знадобитися перехідники. Тут радимо оформити замовлення, а менеджер під час перевірки проаналізує і за необхідності підкажуть Вам, якщо потрібно буде щось докупити. Скиммер для каркасного басейну можна закріпити за допомогою спеціального затиску, який буде зафіксовано на стінці виробу. Скиммер для надувного басейну функціонує так само.

Пилосос для басейну Інтекс


Від неприємних опадів на дні допоможе позбавити пилосос для басейну Інтекс. На сьогоднішній день ефективного аналога для цього завдання немає.
  • Більшість моделей залежать від насоса, що фільтрує, але є і на акумуляторі або батарейках.
  • Істотно економить час та сили. Пилосос для басейну Intex підходить не тільки для басейнів, але й для чищення джакузі.
  • Моделі, що працюють за допомогою вбудованого акумулятора. Заряджаються від USB-кабелю, що додається в комплекті. Час його роботи приблизно 50 хвилин. Вони розраховані на невеликі обсяги.
  • Пилососи Bestway, які працюють від батарейок, також практичні та зручні. Їх слід використовувати для дрібних басейнів.
  • Вакуумний робот пилосос, функціонує від насоса продуктивністю 5678 л/год!

Сачок для басейну


Іноді, якщо не вистачає часу, забуваємо накрити свій виріб тентом, після чого виявляємо, що у воду потрапили листочки, мушки або гілочки. Купити сачок Ви можете у нашому інтернет-магазині. З його допомогою можна прибрати забруднення на верхніх шарах води або дістати випадково втрачену річ. Підходить для будь-яких завдань. Також можна придбати насадку або купити телескопічну ручку окремо, якщо виникнуть непередбачені ситуації.

Щітка для басейну


Іноді, купаючись, ми виявляємо слиз чи неприємні засмічення. Тоді на допомогу приходить предмет прибирання. Щітка призначена для очищення стін та дна. Її використовувати разом із пилососом, тоді прибирання буде більш ефективним. Адже бруд, який Ви очищаєте, благополучно осідає. Прибрати її звідти важливо як для естетичного вигляду, а й у безпеці здоров'я. Використовувати цей атрибут порядку разом з хімією, а саме альгіцидом. Цей препарат запобігає появі та вбиває водорості, зупиняє поширення грибка та бактерії. Щоб ознайомитися з альгіцидом, перейдіть розділ Хімія.

Насос для відкачування води

Якщо у виробі відсутній зливальний клапан, або ж фізично позбавлятися вмісту не полювання, то насос для відкачування саме той варіант, який потрібен. Насос для відкачування підходить для будь-якої продукції. Працює він від мережі, є електричним. Дозволяє поглинути воду шляхом відкачування через шланг, каналізацію або город, що забезпечує демонтаж виробу.
Пам'ятаємо! Потужні установки – це запорука стабільної, якісної роботи наборів для догляду. Фільтруючі системи у розділі Фільтрування.
Щітка, сачок для басейну - також корисні аксесуари для збирання стін, дна та поверхні. Телескопічна ручка, на яку кріпиться насадка, зручна і буває різної довжини. Купити скіммер для басейну, сачок, пилосос, щітку та інші аксесуари можна в інтернет-магазині Pool.ua. Тут завжди великий вибір якісних товарів та багато корисної інформації.