• (050) 409 56 82
  • (067) 760 85 19
Також Вам знадобиться

Надувні басейни та джакузі


Щороку всі з нетерпінням чекають на літа, як дорослі, так і діти. Період тепла, яскравих сонячних днів, активного відпочинку на воді, який у пріоритеті для цієї пори. Але як бути, якщо не можна часто їздити на море, річку, озеро? А громадські місця – це не завжди безпечно. Вихід – купити надувний басейн. Це дуже зручно, практично. Ви самостійно доглядаєте його, стежте за станом води і будьте впевнені, що здоров'ю Ваших близьких нічого не загрожує. Світові лідери, що виробляють басейни – Intex та BestWay. Вони дбають про те, щоб вся продукція відповідала всім вимогам якості та безпеки. Басейн легко встановити, а також підключити всі необхідні аксесуари.

Надувний басейн intex


Виробник пропонує широкий вибір продукції, і створена вона не тільки для відпочинку дорослих, але й розраховані для розваг та дрібних. Всі моделі створені з міцного та високотехнологічного тришарового матеріалу ПВХ – полівінілхлориду. Завдяки його властивостям, він витримує температурні стрибки, що робить його зручним у зберіганні. Так як виробник радить не нехтувати правилами правильної експлуатації, то на холодну пору його варто прибирати у зручне для Вас місце: гараж, комора або підвал. З ним нічого не станеться. Басейн надувний не потребує довгої установки і це його перевага. Завдяки надувному кільцю, басейн набуває форми за рахунок наповнення водою. Чим вище піднімається рівень, відповідно кільце тягнеться вгору і тримає основну конструкцію. Придбати басейн можна з різною комплектацією.

Басейн надувний. Види


Інтернет магазин Intex пропонує басейни серії Easy Set. У цій лінійці Ви можете знайти басейни не тільки круглої форми, а й овальної - Oval Frame. Параметри починаються від 152 см в діаметрі і закінчуються розмірів 610 см. Висота від 38 см і до 122 см. Виходячи з цього, для зручності, можна для себе підібрати сходи потрібної висоти. В основному в комплект входить картриджний фільтруючий насос, простий насос для очищення води. За бажанням є можливість замінити його на більш потужний - пісочний фільтр насос. Він має власний тип змінних картриджів. Як їх доглядати Ви зможете дізнатися у розділі Фільтрація та хімія: Картриджні фільтр насоси для басейнів.

Встановлення надувного басейну


Для того, щоб басейн служив довго і правильно, потрібно дотримуватись правил установки. Для захисту від можливих провокаторів у вигляді гострих каменів, гілок, знадобляться такі аксесуари як: підстилка та тент. Одне без іншого можливе, але не так ефективно, як хотілося б. Тим більше, що завдяки цим речам не тільки виріб буде цілим, а й вода буде чистою. Замість підстилки можна використовувати блоки пінопласту. Вибір повинен виходити від розмірів території, де потрібно встановити приклад. Він цілком може замінити стаціонарний.

Надувні басейни


Купити надувні басейни можна не лише для себе, а й для дитини. Інтекс пропонує не тільки вироби для купання, а й для ігор та розваг. До таких прикладів належать дитячі ігрові центри та батути. Але спекотного літа не тільки нам необхідне охолодження після важкого робочого дня. Діткам теж хочеться сховатися від спеки. Види різноманітні – з яскравими забарвленнями, улюбленими героями мультфільмів, круглої, квадратної, прямокутної форми. Смішні басейни у стилі жирафів, риб, динозаврів та акул приведуть малюка у захват. Розміри фактичної довжини дорівнюють від 85 см до 310 см. Роблячи вибір, звертайте увагу на віковий діапазон, адже кожна модель підігнана під певний вік.

Інтернет-магазин Pool.ua пропонує купити надувний басейн Intex в Україні. В наявності різні розміри, тому кожен зможе знайти відповідний товар. Доставляється басейн надувний у Києві, Львові, Дніпропетровську та інших містах.

Мучить установка надувного басейну? Його догляд. Наберіть номер, вказаний на сайті, для оформлення замовлення за допомогою менеджера, або самостійно здійсніть покупку за допомогою кнопки "купити в 1 клік".