• (050) 409 56 82
  • (067) 760 85 19
Також Вам знадобиться

Ігри на воді, надувні м'ячики Intex

Зробити відпочинок на воді барвистішим можна за допомогою активних ігор. Дорослі та діти завжди за те, щоб весело провести час. Такі ігри дуже корисні, оскільки розвивають вміння спритності. Для цього Вам знадобляться надувні пляжні м'ячі. Надувний м'яч Intex обов'язково сподобається малюкові. Ще б пак, компанія завжди піклується про Вас і пропонує найяскравіші забарвлення, ще з улюбленими героями мультфільмів. Придбати надувний м'яч Ви зможете на нашому сайті pool.ua.

Волейбол на воді

Навчити дітей пересування водою допоможе волейбол. Брати участь у такій грі захоче кожен, кількість гравців необмежена. Купити волейбольну сітку Ви зможете лише у нашому інтернет-магазині. Любите футбол? Тоді у нас спеціальна пропозиція – ворота надувні футбольні, які повинен мати кожен справжній футболіст. Їх легко можна брати з собою. Кличте друзів грайте з ними, обіцяємо буде приголомшливо цікаво.

Кульки для сухого басейну

Сухий басейн – це одне з улюблених місць для ігор дітей будь-якого віку.
Ця гра безпечна для дитини. Вона чудово зможе підняти настрій Вашому малюку, допоможе вивчити кольори. Їхня перевага в тому, що підходять не тільки для сухого басейну, а й до ігрового центру, манежу. Кульки для басейну можна купити в інтернет-магазині pool.ua.

Покер на воді

Ще один спосіб розважитися. Але в цьому випадку представлений стіл, який дозволить зіграти улюблену гру мільйонів – покер. Чи пасуємо? Ставимо ставки та забираємо все!
Придбати ігри на воді від Intex Ви можете у нашому інтернет-магазині. Менеджери допоможуть оформити замовлення якісно, а доставка по Україні доставить вантаж своєчасно.