• (050) 409 56 82
  • (067) 760 85 19
Також Вам знадобиться

Дитячі надувні басейни


Літо - найулюбленіший час для більшості людей. І це не дарма. Довгі сонячні дні, теплі вечори. Хочеться більше часу проводити на свіжому повітрі, купатися у чистій воді. Це актуально не лише для дорослих, а й для малечі. І найкращим подарунком для них буде – купити дитячий надувний басейн Інтекс. Він буває різних видів. Але найпопулярнішими є надувні басейни для дітей. Головні переваги: мобільність, доступність, великий вибір. Купити надувний дитячий басейн Intex або BestWay стане улюбленим місцем для проведення Вашої дитини. У ньому можна не тільки освіжитися, поплавати, а й пограти з яскравими різнокольоровими кульками, які також можна використовувати і в сухому. Вироби розраховані для дітей віком від 1 року.
Купити надувний дитячий басейн Intex можна у будь-якому вигляді. Особливо у нас на сайті. Достаток форм, персонажів та кольорів може завести Вас у повний глухий кут! Але не переживайте, адже завжди можна виходити з форм та розмірів. І зараз ми про них поговоримо.

Дитячі басейни в Україні


Надувні басейни. Використовується ПВХ – міцний матеріал, який чудово витримує стрибки температури, досить стійкий до зношування. Він стійкий до літніх температур і ідеальний для комфорту малюка.
Увага! Завжди краще накачувати не до краю виріб, ніж перекачати його.

Надувні басейни для дітей


  • Прямокутні вироби пропонують параметри починаючи від 60 см завдовжки і закінчуючи 310 см. Розміри ширини говорять нам такі цифри: від 60 см до 200 см. Висота моделей виправдана, адже для доросліших і самостійних діток можна дозволити висоту бортиків від 10 до 60 см, а для непосид - від 61 см і до 165 см.
  • Діаметри круглих, класичних басейнів починаються від 60 см до 260 см.
Цікаві шестигранні моделі виглядають дуже симпатично та яскраво, і що головне – незвичайно. Вінні Пух, Денді, історія Іграшок... Готові з Вами посперечатися, що дітки будуть божеволіти!
  • Довжина починається від 171 см і межує з 310 см. Ширина: від 171 см до 230 см, а висота – від 62 до 165 см.
  • Квадратні зручні своєю формою, адже розташувати його можна у будь-який кут. Розміри: довжина від 61 см до 260 см. Ширина від 60 см до 230 см. Висота від 10 см до 165 см.
  • Овальні схожі на міні ванну. Надувне дно робить посадку м'якою та зручною. Максимальна довжина таких моделей 310 см, а висота – 60 см.
  • Об'єми, при заповненні на 80%, можуть бути наступні: від 100 л води, для малогабаритних моделей і закінчуючи 1 200 л, для великих. Для останніх знадобиться хімія для дитячих басейнів, адже змінювати таку кількість води не зовсім доцільно.

Для най менших


Для найменших обирають дитячий басейн із дахом. Це захистить дитину від сонячних променів у спекотні дні. Популярні моделі з м'якою подушкою на дні, завдяки чому вироби м'якші, зручніші, безпечніші. Моделі у вигляді рибки, акули, з навісом. Здивують малюків герої улюблених мультфільмів, звірятка з джунглів та морських тварин. Це красиво і також цікаво. Але особливою популярністю користуються моделі із фонтанами. Працюють від садового шланга, приносять купу насолоди!
У деяких моделях немає зливного клапана, адже якщо виріб компактний і маленький, то потреби в цілеспрямованому зливі немає.

Безпека


Ніколи не варто забувати про правила безпеки на воді – це найголовніше за вдалого відпочинку. Але також пунктом правил для дорослих є момент правильного використання виробу. Варто пам'ятати, чим вірніше Ви введете виріб в експлуатацію, тим довше насолоджуватиметеся ним. Для встановлення Вам знадобиться насос, його Ви також можете купити на сайті або використовувати той, який є у Вас.
Купити дитячий надувний басейн Інтекс можна в інтернет-магазині Pool.ua. Тут ви знайдете великий асортимент продукції гарної якості. Порадуйте свою дитину, забезпечивши їй відмінний та захоплюючий відпочинок.