• (099) 007 27 92
  • (067) 310 66 10
Також Вам знадобиться

Піщані фільтри для басейнів


У спекотний період власний басейн у дворі чи на затишній дачі – це розкіш. Водойма - як свіжий оазис. Так приємно проводити в ньому час у спекотний день або ввечері, після насиченого робочого дня. Але для того, щоб відпочинок приносив лише користь, вода має бути чистою та кришталево прозорою.
До нас часто звертаються клієнти з питаннями: "У мене каламутна водойма?", "Мені необхідно очистити воду від механічного забруднення?". На ці запитання є відповіді. Щоб позбавитися таких проблем, необхідно очищати від забруднень. Купити піщаний фільтр Інтекс для басейну можна в інтернет-магазині.

Пісочний фільтр Intex


Установка для очищення води в басейні від дрібного механічного сміття (пил, мошкара та дрібний пісок), які потрапляють із зовнішнього середовища. Установки такого виду дуже прості та зручні в експлуатації. Підключити можна до всіх моделей басейнів. Купуючи очисну станцію, Ви легко підключите всі необхідні аксесуари для басейну. Пісочний насос відмінно працює в комплексі з іншими установками та аксесуарами, такими як хлоргенератор, скіммер, пилосос, нагрівач та інші.

Пісочний фільтр Intex та принцип роботи


Робота полягає в очищенні за допомогою фільтруючого елемента, в даному випадку цим елементом є пісок. Саме в ньому і затримується все сміття.
такою системою дуже легко та просто. Усі вони автоматизовані та програмуються. Є 24-годинний таймер, за допомогою якого Ви не залежні від насоса. Вам необхідно встановити таймер та займатися своєю роботою. Насос буде вмикатися та вимикатися в той час, на який Ви встановили.
Увага! При вимкненні електрики таймер необхідно знову налаштовувати.
, це ще не все. Виробник подбав і про інші корисні можливості, а все для того, щоб відпочинок був дійсно відпочинком, а не постійною тратою часу на прибирання водойми.
клапан – головний помічник в управлінні. За допомогою клапана, який має кілька основних положень, Ви легко зможете керувати установкою.
Давайте ознайомимося з основними режимами роботи, їх всього 6 і які вони є:
  • Фільтрування (Filter) – режим фільтрування води;
  • Злив води (Waste) із лайнера;
  • Перекриття (Closed) – клапан закритий, вода не циркулює;
  • Зворотне промивання (Backwash) - промивання піску у фільтрі;
  • Циркуляція (Recirculation) – фільтрація не відбувається;
  • Промивка (Rince) – усадка піску, вода зливається.

Змінний фільтр


Як згадувалося вище, фільтром у цьому вигляді є пісок. Необхідно купити кварцову певної фракції. Багато хто не знає, що таке "кварцовий", це очищений, відібраний за розміром. Виробник рекомендує фракцію 0.4 - 0.8 мм, така ж прописана і в інструкції, але ми зібрали наш досвід і сміливо можемо стверджувати, що цей розмір погано очищує воду, вимивається і погіршує роботу насоса. Рекомендуємо розмір піщинки 08.-1.2. Вона більша, кути колоті, гострі цим краще затримують бруд.
Термін експлуатації – 5 років. Не забувайте про промивання піску. Це робиться коли на манометрі червона зона. Встановлюється режим промивки (Беквош), за допомогою шланга бруд уводимо в потрібне нам місце, тобто каналізацію.
Для того, щоб піщаний фільтр «Інтекс» працював без перебоїв, Вам допоможе інструкція, яка присутня в моделі 28644, 28646, 28648. Купити пісок можна в нашому магазині, адже в комплекті немає.
Щоб визначити необхідну кількість піску для встановлення, Вам достатньо знати потужність насоса або просто звернутися за допомогою до наших менеджерів.
Виробник комплектує кожну модель адаптерами та шлангами для підключення установки до будь-якого басейну. Вже кілька років поспіль у комплект не входять крани плунжерні, за допомогою яких насос підключається до лайнерів від 488 см в діаметрі і вище. Варто пам'ятати і про додатковий шланг для зливу води, його потрібно купити окремо. Довжину шланга Ви вибираєте самостійно, адже це залежить від розташування станції, і як далеко вона знаходиться від каналізації.
Розміри шлангів:
  • 1.5;
  • 2;
  • 3 та 4 метрів у довжину.
Ціна насоса досить приємна, але сказати, що це варіант для бюджетного очищення досить складно.

Купити пісочний фільтр для басейну


Весь асортимент зустрінете в інтернет-магазині Pool.ua. Ціна порадує кожного. На сайті Ви знайдете багато корисної інформації про характеристики, підбір та підключення. Також наші менеджери допоможуть з вибором та дадуть відповіді на всі запитання.