• (050) 409 56 82
  • (067) 760 85 19
Також Вам знадобиться

Сходи для каркасного та надувного басейну


Одним із найкращих для літнього періоду є відпочинок на воді. Басейн вдома або на дачі, подарує Вам і Вашим близьким, друзям відмінне проведення часу. Але для максимальної зручності та комфорту також потрібні різні аксесуари. Один з найважливіших - це сходи для басейну. З її допомогою спуститься в басейн, вийти з нього не важко ні для дорослої, ні для дитини. Сходи для басейну Intex виготовлені з якісних матеріалів і повністю безпечні. Ви легко зможете встановити її при необхідності. Подібна за характеристиками, а також якості сходи для басейну Bestway. Обидва виробники піклуються про те, щоб користувачі отримали максимальну користь від усіх комплектуючих за доступною ціною.
Придбати сходи для каркасного басейну, Ви завжди зможете у нас.
Якщо Ви думаєте, що в такому аксесуарі, як сходи для басейну немає нічого особливого і необхідного, то Ви помиляєтеся. Адже при покупці будь-якого високого басейну Ви повинні подумати про те, як входити в басейн і як з нього виходити. Звичайно, якщо висота басейну не велика, а для Вас не важко переступити стінку чаші, то можна обійтися без неї. Але якщо ж відбулася купівля каркасного або із системою збирання за допомогою пластикових штифтів – сходи для басейну Intex не розкіш, а пряма потреба.
Найчастіше, до високих лайнерів сходи вже йдуть у комплекті. Можливо, Вам захочеться прикупити її для своєї моделі, яка не укомплектована таким предметом.
Представлені сходи з верхнім майданчиком і без нього, знову ж таки, це залежить від висоти. Сходи з майданчиком підходять для басейнів 122 - 132 см. Кольори також пропонують кілька типів: блакитні, сині та білі.
Виконані сходи з металу та пластику, та їх максимальне навантаження становить до 135 кг.

Безпека


Дуже важлива тема, якщо з Вами купаються діти. На моделях за артикулом 28074, 28072, 28073 особливий вид безпеки. Зовнішня сторона піднімається, що не дозволить дітям стрибати та лазити нею. Встановити її на землю зможете тільки Ви, коли захочете вийти.
Сходи дуже легкі, і цей факт свідчить, що вони не продавлюють дно басейну. Від цього залежить довговічність ПВХ вироби. Сходинки створені ребристими, це не дозволить послизнутися, фіксую ногу на місці.

Піддон


Корисним аксесуаром буде піддон для сходів. Він дуже зручний у використанні, а вода в басейні, завдяки йому, буде довше залишатися чистою та прозорою. Кріпитися він у основі сходів завдяки так званим вушкам, які фіксуються за сходовий каркас. Це дозволить не тільки залишати воду чистою, а й утримувати Ваші ніжки у чистоті.

Душ із кріпленням до сходів Intex


Підходять моделі як для надувних, так каркасних. До них можна кріпити такі аксесуари, як душ для басейну. Це дозволить вам освіжитися та ополоснутися після виходу з басейну.

Інтернет магазин. Купити сходи для каркасного басейну


Купити сходи для каркасного басейну можна в інтернет магазині Pool.ua. Наші менеджери допоможуть підібрати всі необхідні аксесуари для басейну, щоб Ваш відпочинок був комфортним, без зайвого клопоту. Якщо Ви заплуталися у великому виборі, або Вам потрібно підібрати потрібну висоту - дзвонити на номер, вказаний на сайті, і наші менеджери порадять те, що Вам потрібно.