• (050) 409 56 82
  • (067) 760 85 19
Також Вам знадобиться

Картриджні фільтри насоси для басейнів


Власний басейн з картриджним фільтром Інтекс у дворі або на дачі - дуже зручно. Будь-якої миті не гріх освіжиться, поплавати, не обмежуючи себе за часом, у будь-який час доби. Загоряти не відходячи від будинку, коли поряд власний аквацентр, що може бути краще?
Завдяки Pool.ua задоволення стало доступним, басейн для плавання за його цінами може дозволити собі кожен, а картриджний фільтр Intex в Україні користуються великою популярністю. Важливо, щоб купання в ньому приносило радість, без шкоди здоров'ю, потрібно подбати про воду, вона повинна бути чистою, прозорою. Замислитися тільки, адже довкола літає стільки пилу, ми купаючись вносимо разом із собою пісок, бруд.
Розв'язання задачі: очищення від бруду та дезінфекція. Адже це має не лише естетичне, а й гігієнічне значення. Особливо уважно потрібно поставитися до дитячих, оскільки дітки можуть випадково ковтати і скільки їх не попереджаючи про небезпеку, ми ніколи не будемо спокійні, що дитина контролює потрапляння води до рота.
Часто картриджний фільтр Intex Ви знайдете в комплекті для купівлі басейну. Виробник знаю, що без помпи не обійтися, надає до Вашого вибору безліч варіантів, а вибір завжди за Вами.

Якщо необхідно докупити, поміняти вже старий картриджний фільтр Інтекс, що вийшов з експлуатації, завжди є можливість купити в магазині новий.

Картриджний фільтр Інтекс. Процес очищення.


Принцип дії простий, зручний.
  • Змінні картриджі слід промивати через 1-2 дні, замінювати кожні 3-4 тижні. Можливість промивання забезпечить економію грошей, і, звичайно, чисту воду без піску, пилу, іншого.
  • Картриджний фільтруючий насос до надувних басейнів Intex або BestWay має індивідуальний тип картриджа, який відрізняється за довжиною, діаметром. Відповідно розмір змінного елемента залежить від розміру самого насоса, на що є сенс звертати увагу при купівлі нових. Найпоширеніший тип А, але в будь-якому випадку уточнюйте у менеджера.
  • Картридж складається з такого матеріалу як пропіленові мембрани. Вони міцні, еластичні, витримують промивання під тиском. Головне не допускати до повного висихання. Якщо правильно доглядати, можна обійтися 6-8 шт. на літній сезон.
  • Картриджний насос Intex до басейнів з об'ємом більш ніж 15 000 літрів, варто використовувати більш потужні установки: пісочні фільтр насоси.

Картриджний фільтруючий насос, його встановлення


Для невеликих обсягів використовують картриджний насос Intex. Є найпростішим із пропонованих фільтруючих виробів у нашому асортименті. Продуктивність, живлення від мережі у всіх моделей різна. Тому на перший план, яка помпа для басейну Вам підійде. Правильний обсяг – це можна сказати час роботи установки. Не перевантажуючи насос, продовжіть його експлуатацію.

Використовувати його слід регулярно, а точніше щодня. Також можна підібрати додаткові аксесуари для догляду, різні аксесуари.

Знезараження води


Забезпечує механічне очищення не забувайте про дезінфекцію. Пам'ятаємо, картридж безсилий по відношенню до мікроорганізмів. Найефективніший спосіб – хлорні таблетки, але обов'язково в парі з поплавцем. Рівень препаратів слід контролювати, у цьому допоможуть тести для аналізу води.

Купити фільтр картриджний в Україні. Інтернет-магазин Pool.ua легко підбере необхідний картриджний насос Intex, виходячи з обсягів, розмірів. Менеджери нададуть консультацію, а також дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять. Оформлення замовлення пройде якісно, а доставка здійснюється оперативно. Варто набрати номер, вказаний на сайті інтернет-магазину.