• (050) 409 56 82
  • (067) 760 85 19
Також Вам знадобиться

Надувні крісла


Будь-якої пори року, за будь-яких обставин нам подобається комфортно проводити час. Вдома, на дачі, у поході, на пікніку чи рибалці... Нам завжди стане в нагоді предмет, на якому буде затишно. Надувне крісло, крісло розкладне саме те, що потрібно. Розташовуючись на риболовлі, відпочиваєте в лісі, ми звикли бачити розкладний стільчик. Замість нього можна розглянути варіант надувного крісла. Його ж можна перетворити на підлозі ліжко. Це дозволить витягнути ноги, зробити розташування ще комфортнішим.
Надувні крісла часто використовуються. Вони використовуються не лише в домашніх умовах. Виробники Intex та BestWay пропонують широкий вибір варіантів. Їх багатогранність полягає не лише у спектрі кольорів. Точніше від класичного чорного до червоного та зеленого. Вони зручні своїми розмірами та компактністю, що дуже цінується у сучасному ритмі життя.

Дитячі надувні крісла


Надувне крісло створене не тільки для дорослих. Дитячі надувні крісла мають зручну конструкцію та яскраві розмальовки. Модель футбольний м'яч порадує справжніх маленьких фанатів, людина павук – фантазерів, а для принцес представляємо моделі з квіточками та улюбленим персонажем Hello Kitty. Ігри та відпочинок на таких кріслах забезпечений. Максимальне навантаження на надувні крісла становить від 30 до 200 кг, але це, звичайно, залежить від розмірів крісла.

Розкладне крісло


Розкладне крісло має велику популярність у футбольних фанатів або тих, для кого відпочинок при перегляді телепередачі, фільму є ідеальним. Велюрове покриття створює ефект тканини, і Ви не помітите, що знаходитесь не на стаціонарному кріслі. Тим більше що це крісло 2 в 1! Воно ж виконує функції лежака. Колір, як і зовнішній вигляд, можете підібрати, виходячи зі своїх смаків. У деяких моделях є додаткові подушечки та вбудовані підсклянники спеціально для підтримки прохолодних напоїв. Не забувайте, що цей виріб із ПВХ, і це ще раз нагадує про те, що це є великим плюсом у портативності. Їдьте у відрядження? Тривалі подорожі? Крісло ліжко - ідеальний варіант.

Крісло надувне з пуфом


Купити надувне крісло Intex можна не лише в одному варіанті. Існують комплекти: крісло із пуфиком. Це зручний варіант для виїзду на пікнік великою фірмою, адже тоді всі знайдуть для себе комфортне місце при вечері. Варто розглянути цю комплектацію у вигляді предметів інтер'єру. Сучасний дизайн рухається вперед, стаціонарні все більше витісняють мінімалістичні меблі, які можна встановити та прибрати протягом кількох хвилин. Тим більше, розмальовки та приємний вигляд цілком дозволяють похвалитися перед гостями новою покупкою. Надувне крісло з пуфом підходить не тільки для розташування двох людей, але для зручного розташування себе коханого, адже ноги можна закинути на пуф. У деяких моделях також вмонтовані підсклянники, що є дуже приємним доповненням та зручністю.

Надувний лежак
Деякі надувні крісла для дорослих нагадують кушетки. Найбільше підходять для тих, хто дуже любить засмагати, знаходиться поблизу води. Витончені форми, що нагадують вигини тіла, ідеально приймуть Вашу фігуру. А пустившись по воді, не забудьте прихопити з собою пляшечку пива, адже для неї знайдеться місце на палубі завдяки підскляннику.
Усі моделі виконані з ПВХ. Нековзний матеріал дозволяє почуватися впевнено. Це важливо як на суші, а й у воді. Адже ці вироби можна використовувати в басейні, річці або морі. Вводити в експлуатацію за допомогою насоса. Пропонуємо Вам купити ручний, ножний чи електричний насос. Або ж використовуйте той, який є у Вас.
Завжди поспішаємо нагадати про правила правильної експлуатації будь-яких надувних виробів, адже за хорошого відношення вони можуть служити вічно.

Купити надувне крісло Intex в Україні


Купити надувне крісло Intex в Україні, вибрати його, Вам допоможе наш сайт, адже він створений для того, щоб швидко добиратися тих товарів, які потрібні за розміром і формою.