• (067) 760 85 19
  • (050) 409 56 82
Також Вам знадобиться

Надувні човни Intex


Полюбляєте відпочинок на свіжому повітрі? А як щодо мальовничої подорожі річкою, озером? Чи захоплюючої риболовлі? Для цього Вам знадобиться надувний човен Intex. Що може бути такого у човнах, щоб їх купити? Повірте досвіду персоналу Pool.ua, ми не порадимо поганого.
Виробник випускає багато різних серій та з кожним роком удосконалює продукцію, використовуючи сучасні нові технології. Внутрішня система кожного з човнів важлива не тільки як вироб, а й у Вашій безпеці. Човни надувні виготовлені з 3-шарового матеріалу: між двома шарами ПВХ розташована скловолоконна стінка, що додає міцності, стійкості та довговічності. Система має конструкцію як повітряних каналів. Кількість камер залежить безпосередньо від розмірів човна.
Дуже важлива деталь – підлога. У серії човнів Profi він відіграє роль рятувального кола. Конструкція підлоги складається із трьох незалежних один від одного відсіків. Перший це корпус човна. Внутрішній відсік разом з надувним дном формують камеру, вона знаходиться всередині основного корпусу. У разі непередбаченої ситуації, коли Ваш човен зачепився, пошкодився, саме ця камера допоможе Вам залишитися на плаву і дістатися берега.

Човни надувні. Аксесуари


Не можна забувати про аксесуари для човна. До них належать насос, сидіння, весла, сумочка для гранення. Все це можна придбати окремо, але може входити в комплектацію до виробу. Насос може бути будь-який, виробник представляє ручні, ножні та електричні. Сидіння, розраховані на різне розташування в човні: передні, задні та центральні. Весла – як без них? В наявності пластмасові та алюмінієві. Алюмінієві дають можливість з'єднати їх у єдине коліно і плисти з ними за принципом управління байдаркою. Ну і звісно, сумка для снастей. Куди ще покласти бутерброди від коханої дружини?

Надувний човен, його переваги


Дуже проста у транспортуванні. Вона легко надмається, здувається і дуже компактно складається. Також плюсом є невелика вага. Надувні човни Інтекс бувають різних розмірів, комплектації. Також відрізняються за забарвленням, дизайном. Ви знайдете потрібну модель, як для себе, так і для дітей або компанії друзів.
  • Деякі човни ПВХ мають можливість підключення двигуна. В основному це гумові човни серії Профі, про які вже йшлося. Вона підходить для активнішого відпочинку або запливу на далекі дистанції. Існують окремі моделі ПВХ човнів для швидкісного плавання. Це надувні човни Intex Challenger, Excursion 2, 3, 4, Seahawk II та вироби серії Mariner. Тільки до цих прикладів можна встановити транець і двигун. І це чудове рішення. Ваш водний транспорт мчить на великій швидкості, а Вам для цього не потрібно докладати жодних зусиль. Просто насолоджуєтеся красою природи.
  • Для спокійного, відокремленого відпочинку, риболовлі або просто прогулянки, придивіться для простих моделей. Комплектація моделей різна. У деяких є тримачі для вудок, весла, сумка і мотузки для причалу, що робить її дуже практичною. Широкий спектр розмірів допоможе підібрати човен під себе. Розміри довжини дорівнюють від 114 см до 366 см. Ширина - від 84 см до 236 см. Навантаження, відповідно, залежить від розмірів і досягає від 95 кг до 455 кг.

Купити надувний човен в Україні


Можна у нашому інтернет-магазині. На сайті представлені усі серії Intex, BestWay. Також є можливість придбати додаткові аксесуари: весла для човна, сидіння, двигун або кріплення для нього. Рекомендуємо човни надувні як подарунок. Якщо Ваш тато, чоловік, брат чи свекор захоплюються риболовлею, це буде чудовий варіант за дуже приємну ціну. Зібрати виріб може навіть дитина, а після цього Ви зможете покатати його на спокійних водах водойми. Головне не забути хліба для качечок!
Якщо Вам потрібна порада, рекомендація щодо вибору гумового човна або підбору аксесуарів, то сміливо набирайте номер телефону, вказаний на сайті нашого інтернет-магазину. Менеджери активно запропонують Вам відповідні варіанти, якісно оформлять замовлення та оперативно відправлять його.