• (050) 409 56 82
  • (067) 760 85 19
Також Вам знадобиться

Хімія для басейну


Щороку прихід літа приносить багато радості та яскравих вражень. Це період тепла, сонячних днів, активного відпочинку на свіжому повітрі. У теплу погоду немає нічого кращого, ніж відпочинок у власному басейні всією родиною чи компанією друзів. Але для того, щоб плавання приносило лише користь, необхідно, щоб вода була чистою і прозорою. І цього можна досягти за допомогою фільтрації та дезінфекції за допомогою хімії для басейну Інтекс.
Процедури повинні проводитися регулярно та комплексно. Це робиться для економії ресурсів та фінансів, адже краще купити хімію для басейну, ніж змінювати великий об'єм води кожні кілька днів. Дезінфекцію забезпечує хімія для басейну Intex. Застосовується всім видів басейну. Про користування та користь - далі у статті.

Хімія для басейну Інтекс - хлор


Почнемо з найпростішого та найпоширенішого - хлор-таблеток. Можна подумати, що спресовані таблетки мають дуже високу концентрацію хлору. Але можете бути спокійними. Одна таблетка розчиняється протягом тижня, і хлор має властивість випаровуватися. Тому такий вид дезінфекції застосовується навіть у басейнах для малюків. Головне вміння користуватись подібними речами. У жодному разі не можна кидати пігулку прямо в басейн, вона зашкодить виріб. Чому? Вона така токсична? Ні, адже якщо таблетка осяде на дно, вона погано розчинятиметься, і протягом довгих днів увійде в контакт із вінілом, який зашкодить. Для того, щоб подібних ситуацій не виникало, компанія Інтекс виготовляє спеціальні поплавці дозатори, в які Ви ставите таблетку, і він робить своє завдання без перешкод.

Флокулянт для басейну


Дивне слово флокер для басейну може налякати. Але насправді, це пристосування у тому, щоб видаляти дрібні непотрібні частки. Кожен із нас хоч раз у житті бачив жовту воду у міських басейнах, або на відпочинку. Так ось, вода говорить про те, що вона перенасичена залізом. Для цього завдання ідеально підійде цей препарат.
Користування відбувається таким чином:
  • рівномірно розподіляєте речовину по воді,
  • чекаєте деякий час, вимикаєте фільтр.
  • Або ж додаєте його в скіммер і він, під час своєї роботи, розподіляє його басейном.
Після повернення за результатами, Ви повинні спостерігати, що залізо зібралося в пластівці на дні. Це необхідно прибрати та продовжувати далі свій відпочинок. Прибрати Вам допоможе пилосос для дна, про який можна дізнатися у розділі Фільтрація: Догляд.

Контроль за рівнем pH – Ваше здоров'я.


Таке знайоме та чуже слово одночасно. Ми завжди чуємо його у різних рекламах, розмовах, обговореннях, але ніколи не заглиблюємось. А наповнення його серйозне, і він відповідає за дезінфекцію і безпеку. Сьогодні ми про воду, якою наповнюємо басейн. Не має значення для якого він використання - дитячого, сімейного чи громадського. Важливість препарату із цим моментом тільки зростає.
pH у перекладі з латині означає "вага водню". Він дає нам зрозуміти вода кислотна та лужна. Щоб розуміти небезпеку кожного, ми розглянемо кожен окремо.
  • Тести для води виявили високий pH, це говорить про її лужність. При такому нюансі з'являються алергічні реакції, як подразнення шкіри та слизових оболонок. При цьому дія іншої готівкової хімії у Вас істотно знижується. Ви витрачаєтеся на збиток.
  • При показнику зниженого pH можливі вже руйнування самого виробу систем, що фільтрують. Псується металева конструкція, руйнується поверхня. Дія хімії також знижується.
Якщо Ви помітили подібний нюанс, купуйте тести для басейну та виходячи з результатів – потрібний засіб. Нормою у воді є показник 7,2 – 7,6. Частота перевірки має бути не менше 1-2 разів на тиждень у вечірній час. А тепер про дозування.
  • Шкала pH занижена. На 10 кубічних метрів води Вам знадобиться 10 р гранул речовини. Це збільшить рівень на 0,1.
  • pH підвищено. На 1 м3 знадобиться 15 г гранул. Це дозволить знизити його на 0,2.
Як користуватися?
Необхідна кількість гранул у воді, бажано в пластиковій ємності. Його слід розподілити на дози. Кожні 30 хвилин після влитої дози необхідно фіксувати зміни рівня води. Вливайте дози до нормалізації показників. Порції необхідно розподіляти по периметру басейну поступово. Але чого залежить баланс середовища? Важливі з них: додавання у воду різних засобів дезінфікування, температура води, частота використання басейну та погодні умови.

Альгіцид для басейну


Ви пливете в басейні, і сонце світить так яскраво, що полювання спертися на борт басейну і насолоджуватися моментом через сонячні окуляри. Але що це? Слиз? Та ще й зелена! Потрібно вживати заходів, щоб її прибрати.
То що таке цей альгіцид? Це те що вам треба. Це рідка речовина, препарат, який запобігає появі слизу та водоростей у басейні. Він не дозволяє поширення бактерій та грибка. Адже це дуже важливо! Тому не варто боятись використовувати його для дитячих. Це скоріше необхідність. Варто лише поступово розподілити його по стінах басейну, почекати і можна спокійно стрибати купатися! Хлор часто замінюють на альгіцид. Цей засіб є також у концентрованому вигляді, і його звуть – Альгекс. Він також має нейтральний pH, не має неприємного запаху та зберігає свої властивості під впливом температури.

Хімія басейну. Дитячі.

Всі батьки турбуються про здоров'я та безпеку своєї дитини. Тому дезінфекція необхідна та важлива. Якщо не використовувати хімію для басейну, то незабаром у ньому з'являться шкідливі бактерії, водорості, мікроби, які будуть розмножуватися і забруднювати воду.
Для профілактики та боротьби з цими шкідниками підійдуть міні пігулки, альгіцид. Для боротьби із залізом, каламутністю – флокер. Для збалансування кислотно-лужного середовища: pH + та pH -. Також контроль потрібний за важливими показниками. У цьому допоможе тестер води.
Пігулки для басейну – міні-хлор ефективно дезінфікують, флокулюють і не допускають появу водоростей. Вони є найбільш популярним засобом для хімічного очищення.

Хімія для басейнів громадських

В основному широко використовують ті ж таблетки або установку хлоргенератор. Про всі його властивості, дозування та правила експлуатації ми згадали вище. Єдина різниця у великій дозі. Адже зазвичай, у суспільних обсягах величезний. Тому доза має бути відповідною.

Хімія для басейну Intex - сімейних

Ті самі знайомі нам кошти, що й у прикладі догляду за дитячими. Хлор-пігулки продезінфікують воду, альгенікс усуне зеленуватість і не дозволяє водоростям прижитися, а флокулянт перетворює каламутну воду на дрібні пластівці, які легко прибрати наборами для догляду. Для сильнішої дії рекомендуємо звертати увагу на фільтруючі насоси, які йдуть у комплекті з басейном або можна купити окремо в інтернет-магазині Pool.ua.

Правила безпеки

Застосовувати речовини потрібно за інструкцією. Зберігати усі препарати у недоступному місці для дітей. Запобігати попаданню хімії на слизові оболонки, дихальні шляхи та шкіру. Якщо трапилася неприємна ситуація – промити місце великою кількістю холодної води, а за важких випадків – звернеться до лікаря. Зберігати у герметичному стані та застосовувати хімію за відсутності дітей у басейні.
Хімія для надувних басейнів і каркасних використовується однакова. Таблетки комбіхлор забезпечують комплексний догляд. Використовуються для профілактики разом із поплавком, як ми згадували вище. Також існує хлор швидкої дії для шокової обробки. Альгіцид знищить усі водорості, вода більше не буде зеленою, а стінки слизькі. Флокер допоможе зібрати та прибрати все непотрібне. Також контролюйте pH, адже від цього залежить ефективність дії та витрати інших препаратів, а також загальний стан води та її вплив на організм людини. Допоможуть тести для аналізу та регулятори pH.
Правильно підібрана хімія для басейну – це не тільки чистота, а й здоров'я всіх, хто купається. Саме тому до цього питання слід підходити дуже відповідально та уважно.
Купити хімію для басейну Intex, а також інші хлорні пігулки можна в інтернет-магазині Pool.ua. В наявності тільки якісні та сертифіковані товари. На сайті представлено безліч корисної інформації щодо характеристик, правильного та безпечного використання.