• (050) 409 56 82
  • (067) 760 85 19
Також Вам знадобиться

Насос електричний, ножний, ручний


У дорозі на відпочинок, пікнік, риболовлю чи дачу ми завжди хочемо взяти з собою небагато речей, але сподіваємось на їхню функціональність. Щоб не везти вже надуте ліжко, човен чи басейн, виробники пропонують розглянути варіант портативних насосів. Приїхавши на місце, введення в експлуатацію того чи іншого продукту не займе багато часу. А дехто можна довірити навіть дітям.
Вироби з ПВХ стають дедалі популярнішими. І не дарма. Адже їхні головні переваги: зручність, доступність, легкість, мобільність, компактність. Компанія Intex виробляє, як механічні (ручні, ножні) та електричні насоси. Насос для матраца, для човнів, насос Інтекс та насос BestWay – все це Ви знайдете у нас. Придбати насос BestWay, електричний насос, Ви можете на нашому сайті.

Ручний насос Intex


Атрибут виїзного відпочинку Пікнік, похід... Ручний насос Intex ідеально підійде для невеликих розмірів. Наприклад, насос для матраца Intex. Він дуже компактний, буває різної висоти залежно від об'єму камери. Принцип роботи найпростішого полягає в тому, що він надує при опусканні ковзного поршня. Об'єм 1,6 л. Насос з об'ємом 2 л, має насадки, працює за тим же типом, що і попередній. Характеристики виробів об'ємами від 0,8 до 3 л ідентичні тим прикладам, що описані вище. По суті, накачати таким насосом можна будь-що. Головне підібрати необхідну насадку до існуючого клапана.

Ножний насос Intex


Деякі користувачі воліють купити ножний насос, так звану "жабку", для матраца або ліжка, так як він вважається зручнішим. Він також може бути з різним обсягом, і від цього залежить швидкість. А точніше компанія Інтекс пропонує камери до 5 л, з трьома насадками. Виконують функції надування та здування. Зрозуміло, що, наприклад, човен ми не зможемо нести, транспортувати в накачаному стані, адже це займає дуже багато місця і зовнішні чинники можуть його пошкодити. Враховуючи легкість виробів та насоса, він є транспортабельним, його можна закинути у рюкзак чи сумку. Після приїзду до озера або розміщення наметів, накачати будь-який виріб завдяки цьому насосу зможе навіть дитина. І йому на радість, і справа зроблена.

Насос електричний Intex


Інший варіант - електричний насос Intex, який не вимагає від Вас жодних зусиль і зробить свою роботу швидко і якісно. Відмінно підійде електричний насос для човна, для всіх меблів, басейнів та різних аксесуарів. Спосіб живлення може бути різний: мережа (220 - 240 V), автомобільний прикурювач (12 V) або батарейки. Швидкість надування залежить від потужності. Зазвичай, від 380 л/хв до 1100 л/хв. Існують моделі, які включають кілька можливостей для харчування. Мають 3 насадки та обидві функції. Звичайно, що для систематичного використання варто придбати електричний насос із більшою потужністю. Завжди важливо розраховувати продуктивність насосів відповідно до потенційної частоти використання.
Якщо сталася неприємна ситуація, і шланг чи насадки пошкодилися, то нічого страшного. Ви завжди зможете їх купити у нашому інтернет-магазині. Або придбати шланг вже з вбудованими насадками для надування. Різні шланги, елементи до виробу Ви зможете знайти в розділі Запчастини.
Купити насос Інтекс можна в інтернет магазині Pool.ua. Хороший вибір, якість та доступна ціна. У разі виникнення питань – Вам допоможуть наші менеджери. А звернеться до них, Ви зможете за допомогою номера телефону, вказаного на сайті.