• (050) 409 56 82
  • (067) 760 85 19
Також Вам знадобиться

Картриджі для фільтрів, пісок кварцовий


Кожен власник каркасного або надувного басейну дбає про чистоту води в ньому. Адже від цього залежить безпека купання і не лише. Адже погодьтеся, що плавати в каламутній воді незрозумілого кольору не дуже приємно. Воді необхідне якісне механічне очищення та ретельна дезінфекція. Перший пункт забезпечує картриджний чи пісочний фільтр насос. А другий - хлоргенератор чи хімія.
Але для роботи фільтраційної системи необхідні спеціальні елементи, що фільтрують. Це може бути картридж для басейнів Intex, залежно від типу установки чи кварцовий пісок для фільтрів.

Скляний пісок


Є фірмовим піском від виробника Intex. Перевагою цього піску є його функціональність. Він може бути використаний не тільки для прісної води, а й для солоної. Ідеально підходить для маленьких та великих басейнів.

Картриджі для басейну Intex


Картриджі для фільтрів Intex бувають кількох типів. Для кожної моделі насоса – свій елемент. Найпопулярніший - це картридж тип А під артикулом 59900, 29000, 29003. Він паперовий, також до його складу входить поліестер. Він підходить для більшості картриджних насосів. Але є й інші – B, H. S1 – це картридж для джакузі. Він має свою унікальну форму та розміри. Також має свої різновиди (типи I, II, III, IV, VI).

Пісок для пісочного фільтра


Для роботи пісочного фільтра насоса необхідний кварцовий пісок для басейну фракції 0.8-1.2. Його кількість залежить від продуктивності установки. Ця фракція більша, ніж попередні, ефективно очищає воду, не вимивається. Використовувати пісок для фільтра можна і кілька сезонів, просто промиваючи у спеціальному режимі.

Купити змінні картриджі для очищення води у басейні Intex


Купити кварцовий пісок можна в нашому інтернет-магазині. В наявності Перед покупкою обов'язково переконайтеся в сумісності фільтра з насосом. Дану інформацію можна знайти в інструкції або на сайті Pool.ua.
Картриджі для басейнів Інтекс, кварцовий пісок для фільтрів Ви можете отримати доставкою по таких містах: Київ, Харків, Дніпропетровськ та інші.