• (050) 409 56 82
  • (067) 760 85 19
Також Вам знадобиться

Тент для басейну


Літо дарує безліч приємних моментів. Тепло, сонце, відпочинок на воді. Як приємно, коли вдома на дачі є свій каркасний або надувний басейн. Він забезпечить відмінне проведення часу для всієї родини, компанії друзів. Чистота відіграє велику роль. Не важливо для чого вода:
  • для вживання;
  • для купання.
Пам'ятаючи про це, необхідно серйозно підходити до вибору басейну. Його використання неможливе без аксесуарів. Найбільш важливими є підстилка під басейн і тент для басейну Інтекс (чохол для басейну). У комплексі вони надають надійний захист від проколів та попадання сміття, а також бонус – зменшується втрата тепла.

Підстилка під басейн


Підстилку під басейн слід вибирати виходячи з довжини, ширини, діаметра. Виготовляється із матеріалу, який нагадує брезент.
Має прямокутну чи квадратну форму. Підстилка Intex чи Bestway захистить чашу від механічних пошкоджень. Уникнення пошкоджень це лише один із профілів підстилки. Важливим є те, що вона запобігає занесення бруду. Коли Ви виходите з басейну, не хочеться ставати на вологу землю або рушник. Адже для цього і створено підстилку. Ніжки постійно чисті, бруд у басейн, ззовні не потрапляє. Довговічність товару на 80% теж залежить від неї.
Можна вибрати місце для встановлення виробу рівне, без каміння, гілочок... Але ніколи не знаєш, який гострий камінчик причаївся. Підстилка врятує виріб від пошкоджень, проколів, порізів.
У нашому магазині Ви зустрінете товар під назвою підстилку-тент 2 в 1. Унікальність продукту в його багатофункціональності. Вони вже передбачені отвори під мотузку. Ці отвори можуть стати в майбутньому альтернативним чохлом для басейну.
А повертаючись до теми чистих ніжок, розгляньте пропозицію про піддон для сходів у розділі сходів: Pool Foot Bath.

Підстилка під басейн - Альтернатива


Ще один варіант - мат-підкладка, принцип експлуатації такий: вона складається у вигляді пазлів. Використовують її як під басейн, так і для майданчика біля нього. Не рекомендуємо ставити басейн на пісок. Він сприяє швидкому стирання, зношування дна, і довговічність ставиться під сумніви. Це і є неправильна експлуатація.

Тент для басейну Інтекс


Для того, щоб у воду не потрапляло різне сміття, коли Ви не купаєтеся, краще купити тент для басейну або чохол для басейну. Вони чудово захистять від цієї проблеми.
Тент для каркасного басейну та тент для надувного басейну підбирається строго за розміром, відповідно, бувають круглої, овальної, прямокутної форми. Може здатися, що такий нюанс, як захисний тент для каркасного басейну, не такий уже й важливий. Ви помиляєтеся, адже Вам точно не захочеться після довгого, важкого трудового дня бродити біля басейну і збирати сачком, або руками, листочки, мушки, жучки та інші природні чудеса.
Тент для надувного басейну забезпечить не тільки чистоту, але її температуру. Ще одним важливим аксесуаром є антиохолодження тент. Він збереже температуру вночі, щоб Ви і Ваші діти могли купатися в теплоті.

Інтернет магазин продукції Intex, BestWay

  • Купити тент для басейну Intex в Україні?
  • Купити підстилку під басейн?
  • Чохол для басейну?
  • Тент-антиохолодження?
Все це можна придбати в інтернет-магазині Pool.ua. На сайті Ви знайдете безліч корисної інформації та порад. Звертайте увагу на параметри товару. Якщо Вам потрібна допомога в підборі розміру або моделі, сміливо набирайте номер вказаний на сайті інтернет-магазину. Менеджери люб'язно дадуть рекомендації, підберуть саме те, що Вам потрібно. А служба доставки по всій Україні оперативно привезе замовлення.