• (050) 409 56 82
  • (067) 760 85 19
Також Вам знадобиться

Надувні матраци та шезлонги Intex


Щоб добре розслабитися і насолодитися сонячними літніми днями біля басейну, озера, моря, Вам не обійтися без надувного матраца або шезлонгу.
Купити шезлонг в Україні Ви зможете у нашому інтернет-магазині. Компанія Інтекс пропонує унікальні шезлонги тому, що їх можна експлуатувати для водного відпочинку і навіть біля телевізора він незамінний. Крісло шезлонг виготовлено з якісного вінілу, що робить цей виріб надійним та міцним. Бути одночасно на воді і, начебто, на велюровому дивані можливо з пляжним шезлонгом. Також Ви зможете придбати надувні матраци для плавання.

Надувний шезлонг Intex


Надувний матрац для плавання Інтекс - це яскраве райдужне забарвлення, комфорт і гарний настрій. Можна знайти різні моделі, які підійдуть і дорослим, і дітям. Ви здивуєтеся, наскільки вони різноманітні собою. В наявності моделі з навісом, і виглядають вони як черепашки. Повірте, з подібним надувним шезлонгом на пляжі Ви не зустрінете нікого!
Деякі пляжні матраци від компанії Intex мають поглиблення для склянки, з їх допомогою легко перетворити матрац на плаваючий бар. Так що власник такого матраца має у своїх руках справжню особливість.
Ви зможете купити крісло шезлонг або надувний матрац для плавання в будь-який час в інтернет-магазині pool.ua