• (050) 409 56 82
  • (067) 760 85 19
Також Вам знадобиться

Нагрівач для басейну


Мати власний басейн у дворі чи на дачі – це дуже зручно. Він забезпечує відмінний відпочинок як для дорослих, так і для дітей. Одним із найчастіших питань, що хвилює власників, є підігрів води. Адже не завжди вона нагрівається швидко природним шляхом. Нагрівач води для басейну особливо актуальний, якщо в ньому купаються маленькі дітки. Тому виробники розробили спеціальні нагрівачі для басейну «Інтекс». Для того, щоб визначити та стабілізувати відповідну температуру, потрібно грамотно вибрати той тип, який підійде до виробу та об'єму води найбільше.
Компанія пропонує два типи нагрівач для басейну Інтекс.
  • Один із них працює за принципом теплообміну, через колір нагрівається від сонячної енергії.
  • Інший працює від електричної мережі.
Але вони повинні бути підключені до фільтруючих насосів. Вибір звичайно залежить від характеристик басейну та Вашого бюджету.

Електричний нагрівач води для басейну


Проточний електричний нагрівач води для басейну підходить для об'ємом до 17000 л і розмірами до 457 см. Але він буде ефективний тільки в теплу літню погоду. І навіть за таких ідеальних умов, може підняти температуру всього на 4 градуси. Працює від мережі 220-240 V. Максимальна температура, яку можна отримати від цього виробу, межує на рівні 40 °C. Цей варіант вважається більш витратним у плані фінансів, але надійнішим, адже по суті підключити його можна скрізь.
Принцип роботи майже той самий, що й у сонячного нагрівача для басейну. Але тут він працює від електрики, про що ми говорили вище. Вода потрапляє у колбу, доходить до комфортної температури та повертається до басейну. Але з таким пристроєм завжди потрібно пам'ятати про правила безпеки, намагатися не підпускати до нього дітей і самостійно контролювати процес.

Килимок нагрівач Intex


Є також аналог - килимок нагрівач Intex. Живиться від сонячної енергії і звичайно ж того фільтр насоса, який у Вас робить механічне очищення. Процес не складний: за допомогою насоса вода надходить у внутрішній відділ килимка, що заповнює його. Промені нагрівають килимок, спираючись на його темний колір. Цей процес відбувається досить швидко. Нагрівається і з остаточною температурою потрапляє в басейн. Звичайно, не варто очікувати від такого продукту приголомшливого рівня на термометрі, адже прокачати досить невеликий обсяг потрібно часу. І звичайно, такий виріб застосовується переважно влітку. Зберегти температуру, що вже склалася, Вам допоможе тент. Кількість необхідних таких килимків залежить від розміру та обсягу. Головна їхня перевага - відсутність витрат електроенергії, адже підігрів здійснюється за допомогою сонячних променів. А це означає значну економію ваших коштів.

Водонагрівач для басейну


Для кращого ефекту слід використовувати тент антиохолодження. Він захистить воду від випаровування та втрати тепла у нічний час. А для вимірювання температури варто купити термометр, адже відчути особливі зміни на руку, не цілком можливо. Звичайно, застосовувати водонагрівач для басейну восени чи взимку – не рекомендується. Адже залишаючи басейн на вулиці зберегти комфортну для купання температуру майже неможливо. А деякі прилади зовсім не призначені для використання в такі пори року.

Інтернет магазин товарів Intex в Україні


Купити сонячний нагрівник для басейну Intex, електричний, килимок нагрівник можна у нас. Також тут Ви знайдете різні термометри для контролю. Якщо потрібна консультація, то наші менеджери завжди готові допомогти оформити замовлення. Доставка здійснюється по всіх містах України якісно та оперативно.