• (067) 310 66 10
  • (099) 007 27 92
Також Вам знадобиться

Хлоргенератор для басейну


Відпочинок в прохолодному, вологому місці, є найпопулярнішим влітку, для дорослих і для маленьких діток. Добре мати власний басейн на подвір'ї, але за умови контролю чистота.
Плавання - це не тільки приємне, але й дуже корисне заняття. Як відомо, вода – джерело життя. Щоб користь від відпочинку була максимальною, без шкоди для здоров'я, вона має бути чистою. Забезпечити ідеальну чистоту? Чи можна без хімії?
Багато хто помилково вважає, що зміна води - це найпростіший, найбезпечніший вихід із ситуації. На перший погляд, так. Але якщо копнувши глибше, то недоліки очевидні:
  • - Заміна вимагає регулярної частоти! Як правило, у спеку розвиток небажаних бактерій призводить до вимоги зміни раз на один два дні;
  • - з водопроводу – це не без хімії! Пам'ятаємо про це;
  • - Комфорт! Купуючи басейн для плавання, нам дуже важливо, щоб він був теплий, а змінивши теплу на холодну (зі свердловини, ставка, крана...) – це не варіант;
  • - Бюджет! При великій кількості води, заміна води нереальна;
  • - Час! Літо так коротко, маємо кілька вільних годин після роботи, прикро їх витрачати на обслуговування місця для відпочинку.
Вибираючи установку для дезінфекції, вважаємо, що Ви теж самостійно дійшли цього висновку. Хлоргенератор для басейну Інтекс – прилад виробляє хлор потрібний для знезараження. Intex Krystal Clear Saltwater System – це обробка шляхом природного електролізу. Цінність товару у його автоматичному режимі. Мало тільки застосовувати хімічні препарати, потрібно обов'язково тримати їх під повним контролем.
На ринку добре зарекомендували себе установки для дезінфекції Інтекс на відміну від хлоргенераторів BestWay.

Принцип роботи хлоргенератора Інтекс


Простота застосування тішить. Діє у парі з пісковим фільтром.
Засипають необхідну кількість не йодованої солі, виходячи з об'єму води. А точніше – 3 кг на 1 тонну води. Сіль для хлоргенератора, що потрапляє на титанові пластини, у процесі електролізу виробляє хлор, який бореться з усіма шкідливими мікроорганізмами, бактеріями, водоростями. Купаючись у такій воді, людина не відчуває дискомфорту. Очі не палять, а шкіра не стягується, а навпаки отримує додатковий бонус, пам'ятаємо, що сіль є чудовим натуральним компонентом у косметології.
За будь-яких неправильних співвідношень солі до води, якщо переборщили, або навпаки, не досипали, блок відключається.
Вона має сенсорну панель керування, функцію блокування клавіатури. Тобто його можна запрограмувати на будь-який зручний час, і згідно з ним він працюватиме. Технічні характеристики хлоргенератора, його виробництво, детальна інструкція із застосування залишає приємне враження у клієнтів. Люди, маючи досвід використання, пишуть статті, блоги та відгуки, цим допомагаючи Вам зробити вибір.

Хлоргенератор з пісочним фільтруючим насосом Intex


Комбі-установки: хлоргенератор із пісковим насосом. Вони популярні серед покупців. Цей потужний пристрій забезпечує знезараження разом із фільтрацією. Вигідність цієї установки відрізняється тим, що пісок, фракції 0,8 – 1,2, змінюється раз на 5 років. Він потребує лише періодичного промивання.

Хлоргенератор озонатор Intex


Озонатор система, яка зменшує вміст хлору у воді. На сьогоднішній день 100% заміни немає, але зменшити його можна. Озонатор хлоргенератор переважно використовують у закритих приміщеннях, адже за рахунок зменшення дозування хлору запах майже на 80% відсутній. Також маючи крихту малюка, піклуючись про нього батьки віддають перевагу цій установці. Він виробляє 150 мг озону на годину. Вихід озону вбиває шкідливі бактерії у 3 тисячі разів швидше, ніж хлор.
Хлоргенератор іонізатор Intex - принцип роботи той самий. Блок виробляє 12 г іонів хлору на годину. Виробляє іони міді, які дають розростатися водоростям.

Хлоргенератор з картриджним насосом

Іонізатор, що працює за допомогою картриджного фільтра ідентично іншим, єдина різниця тільки в потужності обробки.
Купити хлоргенератор для басейну можна в нашому інтернет-магазині. Тут завжди великий вибір якісних товарів та багато корисної інформації щодо їх експлуатації. Якщо у Вас виникнуть питання щодо встановлення, їх підключення та використання, набирайте номер вказаний на сайті. Менеджери порекомендують, порадять, оформлять Ваше замовлення якісно та у короткий термін відправлять Вам.