• (067) 310 66 10

Обігрівачі для басейну

Нагрівачі для басейну як вони працюють та їхні види. Усі нагрівачі для басейну функціонують за принципом теплової конвекції, який полягає в передачі тепла від гарячого до холодного об'єкта. З настанням весни починається сезон активного використання таких нагрівачів, які спочатку докладають зусиль для досягнення комфортної температури води для купання. Після цього, нагрівач продовжує працювати для підтримки стабільної температури у басейні.

При виборі нагрівача для басейну важливо враховувати такі фактори, як продуктивність, розміри та енерговитрати. На нашому сайті представлені різні типи нагрівачів, кожен з яких має свої особливості та переваги:

Килимки обігрівачі

Електричні нагрівачі

Теплові насоси

Килимок нагрівач - це просте та зручне рішення для того, щоб нагріти воду в басейні. Промені сонця нагрівають чорне полотно, яке, своєю чергою, нагріває воду, що проходить каналами килимка.

Електричний нагрівач для басейну відрізняється простотою використання та економічністю. Нагрівальний елемент — ТЕН, який при контакті з водою передає їй тепло та його сплав стійкий до корозії. Завдяки високій термостійкості, такий нагрівач служить довго. Потужність обладнання слід підбирати залежно від об'єму басейну (див. детальніше).

Теплові насоси, хоча й мають високу початкову вартість, з часом її окупають завдяки ефективному використанню енергії. Вони забезпечують отримання теплової енергії з навколишнього середовища. Це обладнання ефективно для обігріву басейнів. Основні переваги включають високу продуктивність, зниження витрат на енергію завдяки використанню екологічних ресурсів та швидке збільшення температури води. Потужність обладнання слід підбирати залежно від об'єму басейну (див. детальніше).