• (099) 007 27 92
  • (067) 310 66 10
Також Вам знадобиться

Каркасний басейн прямокутний Intex


Літо – час довгих, сонячних, спекотних днів та теплих вечорів. У цей період немає нічого кращого, ніж купання у чистій свіжій воді. Але їхати до водойм не завжди зручно, а стаціонарний встановити будинки – надто дорого та складно.
Виробники Intex, BestWay досить-таки популярні на світовому ринку, а їх басейни чудово себе зарекомендували як чудова альтернатива громіздким, дорогим стаціонарним. Прекрасно підійдуть для літнього сімейного відпочинку в колі друзів та родини. Головні переваги – доступність, простота в експлуатації та найголовніше практичність.

Басейн прямокутний Intex


З кожним роком удосконалюються моделі та застосовуються нові технології. Пропонуємо Вашій увазі прямокутні каркасні басейни Prizm Frame Pool.
Басейни цієї серії є новинкою 2017 року. Серія є більш вдосконаленою конструкцією, ніж у Metal Frame.
Каркас виготовлений із сталевих труб, чаша за технологією Super Touch. Два шари щільного полівінілхлориду та між ними шар скловолоконної сітки. Зовнішнє облицювання світло-блакитного кольору, а внутрішнє імітує мозаїку. В цілому басейн каркасний прямокутний є міцною і стильною конструкцією.
Rectangular Frame представлені не в повній розмірній сітці. Але представлені габарити досить приємні та зручно можуть розташуватися на будь-якій садовій ділянці.
Розміри Rectangular Frame:
  • 300 см х 175 см х 80 см;
  • 400 см х 200 см х 100 см;
  • 488 см х 244 см х 107 см.

Прямокутні каркасні басейни Prizm Frame Pool


Моделі укомплектовані найголовнішим аксесуаром, без якого перетвориться на брудну водойму - це фільтруючий насос. Деякі мають тент, щоб сміття не потрапляло на воду та підстилку – захист від проколів, але цього не завжди достатньо. Для повноцінного відпочинку в чистій воді необхідно докупити дезінфікуючі засоби та пилосос для очищення дна. У комплекті Ви отримаєте чистий басейн та чудовий відпочинок. Допомогти з вибором аксесуарів та купити тільки те, що Вам дійсно необхідно, зможуть наші менеджери.

Збірний каркасний прямокутний басейн BestWay Power Steel


Без компанії BestWay ринок був би недостатньо повним. Компанія не відстає від свого лідера Інтекс, а також випускає збірні басейни прямокутні. Вони представлені в категорії Power Steel світло-сірого кольору.
за тією ж технологією, що і Інтекс. Лайнер із тришарового ПВХ, а основа трубна конструкція – оцинковані труби.
Випускаються моделі у прямокутній та овальній формі. Завдяки таким формам будь-який артикул із цієї серії підійде для Вашої дачі.
Варто відзначити розміри:
  • 287 – 201 – 100 см;
  • 404 – 201 – 101 см;
  • 412 – 201 – 122 см;
І останній заслуговує на особливу увагу, довжина 488 см, а от ширина може бути 274 і 305 см, висота порадує кожного від 107 до 122 см.
Над комплектуючими виробник попрацював непогано, але могло бути краще. У стандартному комплекті є: фільтр насос для механічного очищення, сходи для зручного користування, та в деяких тент та підстилка. Але наш магазин вважав, що такої комплектації на такі габарити замало. Ми комплектуємо деякі моделі найпотужнішими установками, такі варіанти можна зустріти під назвою ЕКСКЛЮЗИВ. Ми заощаджуємо Ваш час та кошти надаючи моделі повної комплектації.

Що щодо установки? Запитайте Ви.


Для кожної конструкції необхідно ретельно підготувати місце. Майданчик очистити від великого сміття, максимально вирівняти, за потреби можна навіть забетонувати. Адже перекіс неприпустимий, оскільки каркас може деформуватися. Іноді, щоб вирівняти нерівності допомагає будівельний підвищеної щільності пінопласт, він також послужить як додаткова теплоізоляція. Щоб посилити захист, необхідно купити підстилку. У комплексі Ви зможете зберегти цілісність лайнера.
Придбати та проконсультуватися Ви можете у нашому інтернет магазині Pool.ua.