Пісочний насос → Хлоргенератор/ Хлоргенератор-Озонатор
Після встановлення басейну та наповнення його водою, треба встановити насос та під’єднати його до басейну, згідно інструкції від виробника, якою укомплектований виріб або використати електронний варіант з нашого сайту → вкладка товару «Запчастини».
Крок 1: Загрузка піску. Далі потрібно засипати кварцовий пісок з фракцією 0,8-1,2 мм. Заповнювати піском резервуар потрібно повільно і поступово, обережно розподіляючи його рівномірно у межах інтервала міток «MAX» і «MIN», вказаних на центральній трубці.
Крок 2: Зворотне промивання фільтру. Після заповнення фільтра піском, потрібно заповнити фільтр водою та промити пісок.
Увага! Переконайтеся, що насос вимкнено, встановіть 6-позиційний клапан у положення «Backwash» (Зворотне промивання), відкрийте кран на всмоктувальній трубі й увімкніть насос. Промиваємо пісок, поки вода не стане прозорою. Новий пісок має бруд, і якщо його не промити, то він забруднить воду басейну. Вимкніть насос.
Крок 3: Встановіть 6-позиційний клапан у положення «Rinze» (Промивання) та увімкніть насос на 1 хвилину. Це вирівняє піщане дно після зворотного промивання. Вимкніть насос.
Крок 4: Встановіть ручку 6-позиційного клапана в положення «Filtr» (Фільтрування) та увімкніть насос – тепер система працює в звичайному режимі фільтрації.
Увага! Щоб уникнути пошкодження 6-позиційного клапана, перед його повертанням натискайте на ручку клапана. Перед зміною положення клапана насос завжди має бути вимкненим.
Використання на цьому етапі пилососу не потрібне.
Вода, набрана в басейн з будь-якого джерела (свердловина, колодязь, тощо) може містити домішки різних металів тому, необхідно підготувати воду для ефективної роботи хлоргенератора допоможе шокове хлорування. Якщо не виконати шокову обробку хлором та не привести до норми баланс води, то термін служби титанових пластин (електродів) хлоргенератора значно зменшиться, що вплине на ефективність роботи пристрою.
Крок 1: Шокова обробка води (проводити тільки після заходу сонця): помістити гранули шок хлору в скімер або поплавок та увімкнути фільтр в режим «Recirculation» на 1 годину, щоб розчинити хімію. Залишити на 12 годин (дозування: 1 м³ → 3 г), після чого провести аналіз води → норма хлору = 1 – 5 мг/л, якщо показники не в нормі, процедуру слід повторити.
Крок 2: Якщо вода стала іржаво-бурою внаслідок підвищеного вмісту заліза, яке вступило в реакцію з хлором, то використовуємо набір «Аква Аптечка», інструкцію «Залізо. Іржава вода. Як усунути?» та пилосос Intex 28003 для прибирання осаду після флокування.
Крок 3: Якщо після шокової обробки вода не змінила колір, залишилась прозорою, то можна переходити до наступного (четвертого) кроку.
Увага! Не вмикати хлоргенератор та не засипати сіль, поки баланс води не буде в нормі.
Крок 4: Засипаємо сіль. Використовуємо не йодовану сіль (таблетована сіль очищена розчиняється миттєво і не залишає бруд) з розрахунку 1 кг на 1 м³ води. Необхідну кількість солі розсипати по периметру басейну, після запустити фільтр-насос в режим «Recirculation». Залишити на ніч (12 годин) до повного розчинення солі, при потребі продовжити роботу фільтру.
Увага! Важливо перевіряти рівень солі за допомогою тест-смужок та регулювати її рівень для ефективної роботи хлоргенератора.
Після того, як сіль повністю розчинилась, вмикаємо пісочний насос та хлоргенератор, але з дотриманням необхідного діапазону їхньої роботи. Починають працювати обидві системи одночасно, але пісочний фільтр має працювати на 1 годину довше.
Увага! Хлоргенератор не працює без пісочного фільтру, система видасть помилку 90 – відсутність потоку води. Переконайтеся, щоб пісочний фільтр насос був запущений чи запрограмований вручну (за 5 хвилин) до початку роботи хлоргенератора/хлоргенератора-озонатора та вимикався через (15 хвилин) після закінчення роботи хлоргенератора/хлоргенератора-озонатора.
Час роботи установки комбі: якщо хлоратор та фільтраційний насос працюють у режимі таймера та час таймера хлоратора встановлено на більше значення, ніж значення таймера фільтраційного насоса, то значення таймера фільтраційного насоса автоматично зміниться на таке ж, яке встановлено для хлоратора.
Коли хлоргенератор закінчив роботу, потрібно ще раз перевірити баланс води за допомогою тест-смужок, адже засоби знезараження працюють найефективніше в діапазонах рН = 7.2 - 7.6; хлор = 1 – 5 мг/л. Контроль цих параметрів дозволяє забезпечити ефективне знезараження та бактеріальний контроль.
Пісочний фільтр та хлоргенератор – це відмінний вибір для забезпечення чистоти води у вашому басейні. Однак для того, щоб забезпечити тривалий термін служби та ефективне функціонування пристроїв, надзвичайно важливо дотримуватися всіх рекомендацій виробника, які є в інструкціях, що йдуть у комплекті, або використовуйте електронний варіант з нашого сайту → вкладка товару «Запчастини».