ПОКАЗНИК ВИЩЕ 100 PPM. ЧОМУ? ЯКА ПРИЧИНА?
тести → заміна води → тести → CYA → тести
Ціанурова кислота (CYA) є важливим компонентом для стабілізації хлору у воді басейну. Проте надмірний рівень CYA може призвести до проблем з якістю води та ефективністю дезінфекції. Ціанурова кислота тільки накопичується у воді та не випаровується. Перевищення допустимої кількості ціанурової кислоти у воді може призвести до негативних наслідків. Воду з високим вмістом ціанурової кислоти в басейні не можна використовувати, бо вона може викликати подразнення шкіри та очей, а також привести до загального погіршення самопочуття.Основні причини, що ведуть до підвищеннянорми ціанурової кислоти (стабілізатора):
1. Накопичення: у разі регулярного використання ціанурової кислоти у воді басейну вона може накопичуватись і призводити до надмірної концентрації. Вона проникає в шви та плівку ПВХ, також накопичується в фільтруючих елементах (картридж/пісок) та іншому обладнанні. Спостерігаються випадки, коли після спуску води з басейну та додавання нової виявляють наявність ціанурової кислоти у воді.
2. Небезпека: передозування ціанурової кислоти (CNOH)₃ може бути небезпечним, оскільки неможливо вивести її з води.
3. Погіршення якості води: висока концентрація ціанурової кислоти може заважати роботі хлору і заблокувати його. Це означає, що вода може залишатись менш дезінфікованою, що створює ризик розмноження бактерій та інших мікроорганізмів.
4. Додатковий над контроль: використання ціанурової кислоти вимагає точної дозування та дотримання безпекових заходів. Потрібно регулярно вимірювати вміст ціанурової кислоти у басейні та додавати під контролем, що потребує додаткових зусиль та часу.
Отже, тести показують високий рівень ціанурової кислоти у воді? Потрібна часткова заміна води та коригування до норми ціанурової кислоти!
ІНСТРУКЦІЯ ЗАМІНИ 25% ВОДИ У БАСЕЙНІ
Крок 1: злийте 25% води з басейну → для цього необхідно візуально розділити висоту басейну на чотири частини, зафіксуйте рівень якого потрібно досягти;
Крок 2: починайте зливати воду, направляючи її в заплановану вами зливу;
Крок 3: долийте 25% свіжої води;
Крок 4: увімкніть фільтруючий насос режим «RECIRCULATION» на 1 годину, це прискорить рівномірний розподіл солі, що міститься у басейні;
Крок 5: проведіть аналіз концентрації солі → тести для вимірювання солі (NACL): норма 3000 ppm = 3 кг солі на 1 м³ води → порівняйте результати зі шкалою показників:
а) якщо показник вищий за 3500 ppm, потрібно повторити функцію;
б) якщо показник у нормі 3000 ppm, включаємо дезінфікуючий прилад (хлоргенератор, озонатор). Все готове!
б) якщо показник нижче 2500 ppm, слід зробити коригування;