• (050) 409 56 82
  • (067) 760 85 19
Також Вам знадобиться

Дитячий надувний плотик Intex


Надувні плотики Intex – вірні друзі кожної дитини на воді. Стати щасливим власником машини, модного скутера. Катайтеся разом з ексклюзивними звірятками: крокодил, черепаха та інші. Купити надувний плот з навісом який буде захищати від сонячних променів можна в нашому інтернет-магазині. Такий аксесуар займе мало місця у Вашій валізі, його легко зможете взяти з собою у подорож. Батьки, не турбуйтесь! Плотики для дітей мають отвір для ніжок, борти, що робить надувний виріб безпечним.

Дитячі надувні плотики


Навчіть свого водного експедитора плавати та триматися на воді. Яскраві кольори його цікавитимуть, а смішні звірятка веселять. Довжина виробів доходить до позначки 213 см, що дозволить розмістити не тільки одну дитину. Зробіть водну подорож малюкам ще чудовіше!

Коло-плотик Інтекс


Коло-плотик Інтекс створено для найменших - тих, хто поки що досліджує водні глибини лише у домашній ванні. Але це лише початок!
широкий та яскравий вибір виробів.
Компанія Intex та Bestway підготувала яскраві дитячі човни, виготовлені з високоякісного вінілу (ПВХ). Човен унікальний, з ним можна грати на морі, річці, озері. Перетворіть свій відпочинок на казку разом з pool.ua.